Jump to content
FORUMAS PASLAUGOS PAGALBA TAISYKLĖS KOMANDA


Daniel_Cool

Forumo Narys
 • Iš viso pranešimų

  54
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  1

Daniel_Cool paskutinį kartą laimėjo Birželio 4

Daniel_Cool turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

23 Įgudęs

Apie Daniel_Cool

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1.                                                              SVEIKI VISI!

   

  Taigi sveiki Visi! Esi Vilius man yra 14 metų. Šiame serveryje vadinuosi Daniel_Cool. Esu surinkęs 24k Patirties taškų [XP]. Gan gerai sutariu su šio serverio žaidėjais, ir susidraugauju. Šiandieniniai Administratoriai tikrai gerai tvarko serveri, ir prižiūri. Bet Hsuimei iš visų Savininku man atrodo labiausiai atsidavęs šiam projektui. Ir Savininkai, kad jie ir yra vyresnio kaip LEVEL'io 😄 , vistiek padeda žaidėjams, tai cia yra tikrai didelis +. Nes kituose serveiuose žaidėjas pavyzdžiui paprašo pagalbos sako kokiam kitam žmogui ir lieki basas, be pagalbos, nes tas kitas [padejejas] netgi nereaguoja. 

   

  Tai atejom prie klausimo: Ką veiksiu gavęs Administratoriaus posta? 

  Na bus eventai, konkursai, race, naujokams atejusiems naujai bus suteiktas mano sugalvotas: Naujoko prizas. tai yra 40k-60k, pagarba su Admistratoriais kurie yra isbuvę ilgiau Šiame poste, Taip pat Pagarba su Šio projekto Savininkais, Naujokams bus suteikta pagalba, Taip pat ir kitiems serverio žaidejams. Į kiekvieną žmogaus pagalbos prašymą bus atsakyta greitai. 

   

   

                                        AČIŪ VISIEMS. KURIE SKAITOTE.🙂👍

  1. MisterisBlue

   MisterisBlue

   Bičiuli, visų pirmą, tu ką tik buvai prigautas perkantis admin. pagyrimus. Ta prasme, tas ką tik buvo vakar. Ir tikiesi gauti admin. pareigas? Rimtai? Antrą tu skaityti nemoki, na arba nežinai kas yra asmeninė žinutė. Vienai ar kitaip, kaip galima imti žmogų į admin pareigas jei jis tokių elementarių dalykų nesupranta? Ir galiausiai šiuo metu tavo noras ir motyvacija tapti adminu man lygus nuliui. Esi visiškai praradęs pagarbą ir pasitikėjimą iš mano pusės, o jos taip paprastai nesusigrąžinsi. Tad sėkmės tau. Admin būsi nebent vėl jį nusipirksi...

Dizaino sprendimas
Ryan Visos teisės priklauso
SFGYVENIMAS.LT

×
×
 • Create New...