Jump to content
FORUMAS PASLAUGOS PAGALBA TAISYKLĖS KOMANDA


Derek_Luke

NEOFICIALUS LAIKRAŠTIS #10 LEIDINYS

Rekomenduojami pranešimai

grueZPJ.png

Sveiki, visų pirma, noriu labai VISIEMS padėkoti, už tai, kad skaitot laikraščio leidinukus, noriai suteikiat pagalbą suvaidinti tam tikras situacijas, paremiat finansiškai bei raginat nesustoti! AČIŪ visiems. Prieš pristatydamas 10-ąjį leidinuką, galiu pasakyti tik tiek, kad po šio leidinuko pradėsim daryti KITOKIE PASIRAŠINĖJIMAI laidas radistų studijoje, 11-as leidinukas bus jau OFICIALUS bei 10-ojo leidinuko apačioje bus nedidukas konkursas, kurio metu galėsite laimėti truputį pinigų 😉 Skaitom ir dalyvaujam!

 

#10 Leidinys

 

ZtlxgKW.jpg

 

MEDŽIAGOS SURASTOS

 

Praeitame leidinukę rašėmė, kad iš San Fierro miesto centre vykstančių prekybos centro statybų vietos dingo nemažai statybinių medžiagų bei įrankių. Taigi, norime pranešti, kad visos medžiagos bei įrankiai buvo surasti vienam iš BlueBerry miestelio garažų. Policininkai suradę pavogtus daiktus tikino, jog buvo rimtas iššūkis rasti daiktus, tačiau jie jį priėmė ir įvykdė. Policijos pareigūnai kantriai apklausinėjo žmones, ieškojo busiuko kuriuo buvo išvežti daiktai ir galiausiai jį rado, o jis juos ir nuvedė prie BlueBerry miestelio garažų. Paaiškėjo, jog tai ne pirmas atvejis, kaip tas pats busiukas, su tais pačiais "darbininkais" įvykdo panašią aferą. Vagišiams gręsia baudžiamoji atsakomybė, dėl turto pasisavinimo. Dar keletas nuotraukų - ČIA.

 

Wgpq6fz.jpg

 

APIPLĖŠIMAS VIDURY DIENOS

 

Policija gavo iškvietimą, kad San Fierro miesto parduotuvėje "MALINA", buvo įvykdytas ginkluotas apiplėšimas. Policijai skambinusi moteris buvo labai išsigandusi ir netramdė emocijų. Į įvykio vietą nuskubėjo keli policijos ekipažai. Pareigūnai atsargiai įėjo į parduotuvę, tačiau nusikaltėlių nebebuvo. Pardavėja buvo apklausta, ji teigė, kad į parduotuvę įbėgo du, apiplyšusiais drabužiais bei į ją nukreiptais ginklais vyrai, kurie davė krepšį ir liepė į jį sukraut pinigus. Pasiėmė visus pinigus plėšikai išbėgo ir nuvažiavo su freeway motociklais. Pareigūnai atsuko parduotuvės vaizdo kameras ir paaiškėjo, jog čia GYPSY JOKERS MC gaujos darbas ir kamerose užfiksuoti asmenys, jau seniai yra ieškomi teisėsaugos pareigūnų. Policija didina pajėgas ir stengsis sugauti nusikaltėlius.

 

sloRG5d.jpg

 

MOKESČIŲ SLĖPIMAS

 

Valstybinė mokesčių inspekcija gavo skundą, kuriame buvo rašoma, jog Tadui Hitleriui priklausantis WANG CARS automobilių sallonas galimai slepia mokesčius. Skundas buvo gautas anonimiškai. Inspecijai patikrinus automobilių saloną buvo rastą įrodymų, kurie patvirtina, jog mokesčiai buvo slepiami. Salono savininkui gręsia nemenki nemalonumai. Bandėme prisiskambinti Tadui, tačiau to padaryti nepavyko.

 

DBi91MC.jpg

 

IŠDYKAVIMAI POLICIJOJE

 

Šįryt mus pasiekė nuotraukos, iš vieno areštinėje sulaikyto asmens, kuriose visu gražumu buvo atskleista tikroji policijos darbo pusė. Nuotraukose matosi, kaip viena iš policijoje dirbančių merginų, apsirengusi labai atvirais ir seksualiais drabužiais šoka viliotinį šokį policijos departamento pareigūnui Ryan, kuris tuo metu buvo atsakingas už miesto vaizdo kameras bei areštinėje esančius sulaikytuosius. Tokios nuotraukos pasiekė ne tik mus, tačiau ir vieno iš facebook vartotojų, buvo įkeltos ir į viešumą. Policijos direktorė susilaikė nuo komentarų. Dauguma laukia policininkų pasiaiškinimo.

 

DVkHdj3.jpg

 

ŽLUGUSIOS VESTUVĖS

 

Šeštadienį vyko pirmosios vestuvės, su naujuoju San Fierro miesto kunigu. Kunigui padėjo du patarnautojai, buvo susirinkę nemažai svečių, o savo gyvenimus sujungti nusprendė Tadas bei Onesa. Viskas vyko skladžiai, kol galiausiai Onesa neištvėrė ir Tadui pasakė NE, kadangi, kaip ji teigė, ji Tado nemyli ir turi kitą vyrą. Visi bažnyčioje buvę svečiai sustingo iš nuostabos, o kunigėlis nepasimetė ir pasakė, jog galbūt porai tereikia daugiau laiko ir viskas susitvarkys, o jeigu ne, tai lauks jų ateityje su kitomis antosiomis pusėmis. Visgi svečiams šventė įvyko, kadangi buvo iš anksto užsakyta vila. Linkime sėkmės abiejų gyvenimuose.

 

REKLAMA

 

TNrcAPI.jpg

 

Pradedame naują rubriką - KITOKIE PASIKALBĖJIMAI! Rubrikoje išvysite interviu su įvairiais projekto žmonėmis, interviu vyks serveryje, bet bus patalpinti ir šioje temoje - TEMA.

 

YDl5iNL.jpg

 

Los Santos mieste atidaryti baseinai!

 

ORAI

 

TREČIADIENIS

 

Dieną - +18, vietomis debesuota, nedidelis lietus.

Naktį - +5.

 

KETVIRTADIENIS

 

Dieną - +17, vietomis debesuota, nedidelis lietus.

Naktį - +10.

 

PENKTADIENIS

 

Dieną - +13, saulėta.

Naktį - +4.

 

 

RĖMĖJAI

LIUDASSTRIKE 1.250.000 EUR

TADASHITLER 1.000.000 EUR

JULIUSMALAIKA 1.000.000 EUR

JOAQUINCOSTELLOZ 670.000 EUR

JEFFCARTER 350.000 EUR

ZHULIKBOSZ 150.000 EUR

SAN FIERRO CENTRAL BUSINESS CLUB 100.000 EUR

MAŽEIKIŲPRINCAS 100.000 EUR

JACOBMORRIS 100.000 EUR

KENNYSMITH 100.000 EUR

DRAGONFIESTA 90.000 EUR

JACOBGRIFFIN 70.000 EUR

DOWISKISS 50.000 EUR

MARCOSNARCOS 50.000 EUR

DOVYDASMARIHUANA 50.000 EUR

HSUIMEIJIALI 10.000 EUR

 

 

AČIŪ

( Šioje skiltyje bus paminėti tie, kurie suteikė pagalbą rašomam leidinukui )

TADASHITLER

ONESAWIK

RYANWHITE

JOAQUINCOSTELLOZ

DOVYDASMARIHUANA

DONLAWRENCE

 

KONKURSAS !

10-ojo leidinuko progasSkelbiame nedidelį konkursėlį, kurio metu bus galima laimėti truputį pinigų iš laikraštuko fondo!

Taisyklės labai paprastos, Jums tereikia paspausti PATINKA ant šio leidinuko ir random.org būdų bus išrinkti trys laimėtojai.

 

1 Vieta - 150.000 EUR

2 Vieta - 100.000 EUR

3 Vieta - 50.000 EUR

 

Tiesiog visus V_P surašysiu random.org svetainėje ir atsitiktiniu būdu bus sudėlioti nick'ai iš eilės. Tokia tvarka ir bus paskelbti nugalėtojai. Konkursas vyks iki PENKTADIENIO.

 

Ačiū, kad skaitote :)

Redaguota Derek_Luke
  • Like 9
  • Haha 1

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Blem, sad kad konkurse negaliu dalyvaut, ną bet bent jau įdomiai skaitėsi, ačiū už tavo laikraštukus.

Redaguota Derek_Luke
Įtrauksiu😉

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Surašiau visus dalyvius ir tada juos random išmetė tokia tvarka

IfJLqpj.png

naVRSNv.png

 

Sveikinu laiminguosius!

1 vieta ir 150.000 eur - Klaidas Role

2 vieta ir 100.000 eur - Misteris Blue

3 vieta ir 50.000 eur - Jostalis Plaipalis

 

Visiems dalyvavusiems, išmokėsiu paguodos prizus, kiekvienam po 10.000 eur.

P.S. Susisiekit žaidime arba forume ;] Ačiū už dalyvavimą.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Prisijungti prie temos

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta..   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo sėkmingai atkurtas..   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


Dizaino sprendimas
Ryan Visos teisės priklauso
SFGYVENIMAS.LT

×
×
  • Create New...