Jump to content
FORUMAS PASLAUGOS PAGALBA TAISYKLĖS KOMANDA


Derek_Luke

NEOFICIALUS LAIKRAŠTIS #2 LEIDINYS

Rekomenduojami pranešimai

tUElRZO.png

#2 Leidinys

 

52945RM.jpg

 

PAGEDĘS MAISTAS?

 

Šių metų, balandžio 6 dieną, maisto ir veterinarijos tarnyba gavo skundą dėl viename iš McDonald's restoranų tiekiamą maistą. Skundo autorius rašo, jog atėjęs su drauge pavakarieniauti į greito maisto restoraną užsisakė kelis sūrainius ir nieko neįtarę pradėjo valgyti. Tačiau tik atsikandęs pajuto keistą skonį ir kilo įtarimas, jog sūrainyje esanti mėsa gali būti pasibaigusio galiojimo laiko. Jis pasipiktino ir puolė aiškintis su restorano darbuotojais, tačiau jie jį tikino, kad viskas yra gerai ir šis veltui nervinasi. Vaikinas suprato, kad nieko taip neišloš ir nusprendė kreiptis į greito maisto restorano vadovybę, tačiau ir čia jis liko nieko nepešęs. Gavę šį laišką, maisto ir veterinarijos tarnyba kitą dieną atvyko į restoraną atlikti patikros ir pakraupo dėl esamų sąlygų. Restoranas buvo uždarytas, savininkas gavo baudą bei turėjo sumokėti skundo autoriui kompensaciją, o restoranas galės vėl būti atidarytas, kaip bus įvykdytos visos higienos sąlygos.

 

PyoaHsN.jpg

 

ĮSPŪDINGI POKYČIAI


Šiandienos rytą, vienas iš San Fierro gyventojų savo facebook paskyroje paplatino keletą nuotraukų bei parašė padėkos žinutę miesto savivaldybei, -" Esu labai laimingas ir džiaugiuosi, kad valdžioje dar yra gerų žmonių, tiesą sakant, buvau "prasilakęs" ir neturėjau nė sudilusio skatiko, o vienas socialinis darbuotojas man pasakė, jog savivaldybė gali padėti vėl atsistoti ant kojų, ir aš sutikau. Jie man skyrė būstą, aprengė, surado darbą bei rūpinasi mano ateitimi. Esu labai dėkingas už tai ką jie dėl manęs padarė ir tebedaro. Noriu paskatinti visus nebijoti pripažinti savo priklausomybių ir kreiptis į savivaldybę, jeigu turėsite noro, jie tikrai jums padės.." - rašė vyriškis. Ši jautri vyriškio žinutė sulaukė daygybės reakcijų ir facebooke šis pranešimas surinko net 7.000 patiktukų. 

 

1DxOasn.jpg

 

AVARIJA MIESTO CENTRE


Vakar dieną, ~13.45 val., 911 numeriu buvo gautas pranešimas, apie avariją, įvykusią netoli miesto geležinkelio stoties, po kurios, automobilį vairavęs galimai neblaivus vyriškis sprunka iš įvykio vietos. Policijos pareigūnai atvyko į įvykio vietą, tačiau sumaitoto automobilio vairuotojo jau nebebuvo. Keletas policijos ekipažų nusprendė apvažiuoti kelis kvartalus, tikėdamiesi kažkur pamatyti bėglį, tačiau pastangos buvo bevaisės. Kaip teigė netoliese įvykio vietos buvę miestelėnai, vairuotojas dideliu greičiu parlėkė ir įvažiavęs į sankryžą nesuvaldė automobilio bei trenkėsi į atitvarą. Vairuotojas vairavo Sultan markės automobilį, jis buvo sudaužytas nepataisomai. Atvykę mechanikai nutempė automobilį į konfiskuotų automobilių aikštelę. Įvykis tiriamas.

 

IYdoCvr.jpg

 

GYVENTOJAI SAUGOSI
 

Vos tik neseniai buvo paskelbta apie pirmąjį koronaviruso atvejį San Fierro mieste, miestelėnai suskubo šluoti vaistinių lentynas bei išpirko apsaugines kaukes. Nei vienoje miesto vaistinėje nebeliko kaukių. Vaistinės praneša, jog nebežino kada bus atvežta daugiau medicininių kaukių. Miesto valdžia ramina gyventojus, jog nereikia panikuoti, o tereikia saugoti savę bei aplinkinius. Vienas iš mūsų redaktorių važiuodamas mieste pastebėjo, jog dauguma gatvėse nešioja apsaugines kaukes, parduotuvėse lankosi mažiau žmonių, gyventojai vengia atvirų kontaktų ir bando apsisaugoti. Mes taip pat norime pasidžiaugti tokiu žmonių atsakingimu ir linkime saugoti savę bei kitus !

 

MT75bJa.jpg

 

SKANDALAS REGITROJE
 

Gavome informacijos, jog vakar vienas jaunuolis, sulaukęs 18-kos metų atvyko į "REGITRA" laikyti B kategorijos praktikos važiavimo. Kaip teigė su jaunuoliu atvykęs jo tėtis, baigęs praktinį važiavimą jo sūnus buvo laimingas, kadangi džiaugėsi nepadaręs jokių rimtų klaidų ir tikėjosi iš instruktoriaus išgirsti teigiamą atsakymą, tačiau sutriko, kaip išgirdo, jog egzamino jis neišlaikė, kadangi padarė kritinę klaidą. Vyras su sūnumi bandė aiškintis su instruktoriumi, bet tai nepadėjo ir instruktorius tikino savo. Tuomet buvo kreiptąsi į regitros vadovybę ir buvo reikalauta vaizdinė medžiaga, tačiau įmonės vadovas atsisakė ją parodyti. Nebežinoję ką daryti, vyriškis su sūnumi paskambino policijos pareigūnams, kad padėtų gauti egzamino vaizdinę medžiagą.  Atvykę pareigūnai atsivežė orderį ir peržiūrėjus filmuotą medžiagą paaiškėjo, kad jokios kritinės klaidos padaryta nebuvo. Vyriškis teigė, jog taip visko nepaliks ir pateiks ieškinį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

 

REKLAMA

 

xjwy2Ba.jpg

 

Daugelyje San Fierro degalinių atpigo kuras !

 

4y5FDM4.jpg

 

Netoliese mechanikų esantys garažai yra parduodami.

 

 

SKELBIMAI

 

Perki? Parduodi? Keiti? Ar šiaip kažką siūlai? Dėl skelbimų kreipkitės forume a.ž., arba žaidime /sms Derek Luke

(Skelbimai nieko nekainuoja)

 

ORAI

 

Trečiadienis

 

Dieną - +14, giedra,saulėta.

Naktį - +3.

 

Ketvirtadienis

 

Dieną - +14, saulėta,  galimas nedidelis lietus.

Naktį - +6.

 

Penktadienis

 

Dieną - +11, saulėta, nedidelis lietus.

Naktį - +1.

 

 

RĖMĖJAI

JOAQUINCOSTELLOZ 50.000 EUR

DOWISKISS 50.000 EUR

 

P.S. AČIŪ JOAQUINCOSTELLOZ UŽ NAUJĄ LAIKRAŠČIO LOGOTIPĄ :]

Ačiū, kad skaitote ;]

 

Redaguota Derek_Luke

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Prisijungti prie temos

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta..   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo sėkmingai atkurtas..   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


Dizaino sprendimas
Ryan Visos teisės priklauso
SFGYVENIMAS.LT

×
×
  • Create New...