Jump to content
FORUMAS PASLAUGOS PAGALBA TAISYKLĖS KOMANDA


Derek_Luke

NEOFICIALUS LAIKRAŠTIS #3 LEIDINYS

Rekomenduojami pranešimai

grueZPJ.png

#3 Leidinys

 

8Y9UUIN.jpg

 

UŽPUOLIMAS

 

Vakar vakare, spec. būrio pareigūnas Deinz Kuodys su savo porininku gavo nurodymą nuvežti 3.000.000 eurų įvairiomis kupiūromis į San Fierro banką. Pareigūnai pasiėmė šarvuotą sunkvežimį užduočiai įvykdyti, tačiau vienoje iš miesto gatvių jiems kelią užkirto vietinė gauja. Deinz porininkas nespėjo net išlipti iš šarvuočio, kaip gavo kulką į galvą, o už vairo buvęs Deinz bandė su sunkvežimiu prasibrauti pro kelią užkirtusius automobilius, tačiau tuo metu, vienas iš užpuolikų pribėgo prie šarvuočio durų ir nukreipė ginklą į spec. būrio narį. Deinz gavo nurodymą išlipti ir laikyti rankas už galvos, tačiau pareigūnas nuo šarvuočio sėdynės pačiupo MP5 automatą, o gretimai stovėjęs gaujos narys pašovė pareigūną. Tuo tarpu kiti gaujos nariai privažiavo su galimai "Burito" busiuku ir susikrovė pinigus iš šarvuočio. Nusikaltėliai išvažiuodami nužudė ir ant žemės gulėjusį pareigūną, kadangi šis per raciją pranešė, jog jie buvo užpulti ir reikia pastiprinimo. Užpuolikai greit paspruko, o neužilgo nusikaltimo vietoje privažiavo daugybė specialiųjų tarnybų. Policija pradėjo tyrimą, ieškoma liūdininkų galimai mačiusių užpuolikų veidus. Teisėsauga ruošiasi įvesti komendanto valandą, siekdami surasti nusikaltėlius.

 

YBX0IT1.jpg

 

STATYBOS

 

Ankstesniame leidinyje rašiau, jog prie "Bedugnės" baro esantį apleistą pastatą nupirko garsus verslininkas iš Las Venturo. Verslininkas neapsiribojo to pastato nupirkimu ir iš miesto savivaldybės nusipirko netoli geležinkelio stoties esančią žemę. Jau dabar, galime matyti, kad toje teritorijoje pradėtos statybos. Daugybė kranų bei darbininkų pradėjo statyti didelį pastatą, kaip prasitarė pats milijonierius, čia ateityje išdigs didelis prekybos centras. Prekybos centre planuojama įrenkti daugybę įvairių paslaugų parduotuvių bei kino teatrą ir kitokių pramogų. Verslininkas yra numatęs, jog prekybcentrio atidarymas turėtų įvykti šį rudenį.

 

drUFCZn.jpg

 

CIRKAS

 

Į šalia San Fierro esantį kaimelį atvyko cirkas ! Nuvykome pasidomėti ir sužinojome, jog čia atvyko cirkas iš Los Santos, kuris šiuo momentu keliauja po visus dižiausius miestus ir rengia savo įspudingus pasirodymus. Vienas iš cirko vadovų mums truputį papasakojo apie cirką, kaip ir kada jis susikūrė, kokia programą jie atlieka, apie įspudingus triukus bei didžiausius sunkumus. Nenorėdami išsiplėsti, sužinojome, kad cirkas įsikūrė 2014 metais, kaip jau sakėme ankščiau, jie čia atvyko iš Los Santos, ten ir įsikūrė. Jie turi daugybę įvairių programų, kai kuriose atlieka triukus ir su gyvūnais, o didžiausia jų žvaigždė yra žonglierius Leo bei jo meškinas Hugas. Cirkas planuoja surengti pasirodymą ir San Fierro mieste. Pasirodymas turėtų įvykti jau antrąją šv. Velykų dieną, 19.00 val., visus norinčius pamatyti įspudingą reginį, bilietų ieškoti raginame internete.

 

AGqez3g.jpg

 

PRAKIURUSI KANALIZACIJA

 

Šįryt, įmonė "San Fierro vandenys" pranešė, jog požeminėje kanalizacijoje buvo prakiurę keli vamzdžiai. Sužinoje apie gedimą, įmonė stengėsi kuo greičiau pašaltinti trukdžius bei užlopyti prakiurusius vamzdžius. Maždaug po 40 minučių darbo, kanalizacija buvo sutvarkyta, tačiau įmonės vadovas pranešė, jog po šv. Velykų imsis rimtų darbų ir keis ištisus, po miestu besidriekiančius kanalizacijos vamzdynus, kadangi vis dažniau atsiranda atvejų apie prakiurusią kanalizaciją bei užpiltas gatves. Skaičiuojama, jog viso miesto naujiems kanalizacijos vamzdžiams pakeisti gali prireikti apie 18 milijonų eurų. Įmonė ieško geriausio sprendimo, kaip pradėti darbus, ar šiais metais keisti visus vamzdžius ar tik dalį.

 

7yS5vD2.jpg

 

NAUJI ELEKTROS STULPAI

 

Viename straipsnyje rašiau apie planus keisti miesto kanalizacijos vamzdžius, o šiame noriu pasidžiaugti, jog miesto savivaldybė nusprendė pradėti naują projektą ir kasmet po truputį keisti San Fierro rajone esančius medinius stulpus į metalinius arba betoninius. Taip nuspręsta todėl, nes, kaip sakė vienas iš savivaldybės narių, mediniai stulpai yra "atgyvenę" ir siekiama apsisaugoti nuo kažkokios nelaimės. Projekte numatoma visus stulpus pakeisti per ateinančius 5 metus. Stulpai perkami bei atgabenami bus iš Las Venturas miesto. Kiek gali kainuoti visų stulpų pakeitimas, labai gaila, tačiau mums sužinoti nepavyko. Darbus pradėti planuojama nuo gegužės mėnesio.

 

 

sXX1KFM.jpg

 

SU ŠV. VELYKOMIS !

 

Norime pasidžiaugti bei kartu su projektu administracija visus pasveikinti su artėjančiomis šv. Velykomis bei palinkėti nepamiršti dalinti žmonėms gerumo, šypsenų ir meilės. Tegul Jūsų širdys prisipildo gaivaus pavasariško džiaugsmo ir vidinės darnos, o Jūsų namus apgaubia ramybė ir viltis. Gražios šventės bei puikių įspūdžių žaidime !

 

REKLAMA

 

y3OlGSn.jpg

 

San Fierro ugniagesiai ieško pastiprinimo ! Reikalingas tvirtas bei ištvermingas jaunimas, gelbėti žmonių gyvybes bei namus !

 

vW9VfmJ.jpg

 

ZIP parduotuvė pasipildė nauja pavasario kolekcija ! Kviečiame užsukti.

 

 

SKELBIMAI

 

Perki? Parduodi? Keiti? Ar šiaip kažką siūlai? Dėl skelbimų kreipkitės forume a.ž., arba žaidime /sms Derek Luke

(Skelbimai nieko nekainuoja)

 

ORAI

 

Šeštadienis

 

Dieną - +11, giedra.

Naktį - 0.

 

Sekmadienis

 

Dieną - +15, saulėta, vietomis debesuota.

Naktį - +2.

 

Pirmadienis

 

Dieną - +10, vietomis debesuota, galimas lietus.

Naktį - +4.

 

 

RĖMĖJAI

SAN FIERRO CENTRAL BUSINESS CLUB 100.000 EUR

MAŽEIKIŲPRINCAS 100.000 EUR

JOAQUINCOSTELLOZ 50.000 EUR

DOWISKISS 50.000 EUR

HSUIMEIJIALI 10.000 EUR

 

P.S. Tikiuosi neatsibos, jog daug straipsnių susijusių su renovacija 😄

Leidinys išeiti turėjo rytoj, tačiau nežinojau ar rytoj turėsiu laisvo laiko, todėl įkėliau šiandien.

Laikraščius leisti stengsiuosi du kartus per savaitę - trečiadieniais bei sekmadieniais.

Ačiū, kad skaitote ❤️

 

Redaguota Derek_Luke
pridėta rėmėjų

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Laikraštukas turi dar kelis rėmėjus ! Ačiū !

MAŽEIKIŲPRINCAS 100.000 EUR

HSUIMEIJIALI 10.000 EUR

SAN FIERRO CENTRAL BUSINESS CLUB 100.000 EUR

Redaguota Derek_Luke
pridėta rėmėjų

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Prisijungti prie temos

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta..   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo sėkmingai atkurtas..   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


Dizaino sprendimas
Ryan Visos teisės priklauso
SFGYVENIMAS.LT

×
×
  • Create New...