Jump to content
FORUMAS PASLAUGOS PAGALBA TAISYKLĖS KOMANDA


Derek_Luke

NEOFICIALUS LAIKRAŠTIS #5 LEIDINYS

Rekomenduojami pranešimai

grueZPJ.png

#5 Leidinys

 

1Nethw9.jpg

 

KONKURSAS !

 

SFGyvenimas.LT administracija forume paskelbė kūrybinį konkursą "MES - SFGYVENIMAS.LT DALIS" ! Konkurse gali dalyvauti visi, ir maži, ir dideli, nesvarbu nei kur dirbate, nei kuo užsiimate. Taigi ką Jums reiks padaryti? Viskas paprasta, tereikia sugalvoti kažkokią kūrybingą idėją bei ją įgyvendinti. Turite įdomiai pavaizduoti, ką veikiate serveryje bei prie nuotraukos prirašyti kažkokį palinkėjimą arba frazę, kuriame būtų projekto pavadinimas. Nuotraukoje galite būti ne vienas, bet ir su draugais. Konkursas vyks iki balandžio 24 dienos, o prizai įspūdingi! Prizus sudaro GOLD, SILVER bei BRONZE VIP narystės mėnesiui bei prie to pačio, dar ir nemaža suma pinigų serveryje. Daugiau informacijos apie konkursą, jo taisykles bei informaciją ir nurodymys - ŠIOJE NUORODOJE Sėkmės dalyvaujantiems !

 

LFmfF2n.jpg

 

OUT OF BUSINESS

 

Visai neseniai mūsų redakciją pasiekė informacija, jog Angel Pine mažame miestelyje esanti lentpjūvė yra uždaroma. Mūsų žiniomis, taip nutiko, kadangi lentpjūvė papraščiausiai bankrutavo. Dėl koronaviruso protrūkio, užsakymų buvo mažiau nei tikėtasi ir lentpjūvė tiesiog neišgalėjo toliau tęsti veiklos, kadangi yra įsiskolinusi ir nebeturėjo už ką laiku sumokėti įmokų. Lentpjūvė priklausė broliams iš Angel Pine. Vienas iš lentpjūvės savininkų patvirtino, jog lentpjūvė yra parduodama. Broliai nusiminę, kadangi šią lentpjūvę jiems paliko dar jų senelis, o šie ją renovavo, pristatė dar kelis pastatus ir taip įklimpo į skolas, tikiedamiesi jas gražinti ateityje, tačiau nenumatė, jog pasaulyje gali atsitikti kažkas panašaus ir teks uždaryti lentpjūvę. Norintys susisiekti dėl lentpjūvės pirkimo, parašykite mums ir duosime kontaktus.  

 

7RG5pYo.jpg

 

GHOST TOWN

 

Visai neseniai važiuodami pro šalį, užsukome į apleistą kaimelį, kuris vadinasi GHOST TOWN. Pavaikščioje po teritoriją, pamatėme ir bažnyčią, kalvio dirbtuves, vandens bokštą, mažą parduotuvėlę bei arklių ganyklas, kapines ir keletą gyvenamųjų namų. Pasigooglinę šio kaimelio istoriją, sužinojome, kad labai seniai, kaimelis įsikūrė, kai kelios šeimos buvo persekiojamos dabarinėse Las Venturo teritorijose ir neturėjo kito pasirinkimo, kaip tik sprukti ir ieškoti naujo gyvenimo. Žmonės čia atvyko be savo daigtų, augintinių. Tačiau jau po keletos metų, miestelį užpuolė nuožmi gauja ir išžudė visus gyventojus, apvogė namus bei išvyko. Po kelių dienų pro šalį vykę žmonės užsuko čia bei nustebo radę daugybę lavonų. Jie pranešė savo pažįstamiems bei bendromis pastangomis sugebėjo visus palaidoti. Taip ir atsirado už bažnyčios esančios kapinės.. Mes taipogi, atvykome čia po kelių dienų bei kapinaitėse uždegėme kelias žvakutes, pagerbti mirusiuosius.

 

a8Xw0Wx.jpg

 

NAUJAS SERVISAS

 

Prieš keletą dienų sužinojome, kad San Fierro mieste atsidarė dar vienas autoservisas. Nuvykome į naują servisą bei pasikalbėjome su savininku. Taigi, savininkas yra jaunas vaikinas, pats užsiimantis automobilių remontu. Jo teigimu, servisas pakolkas klientų prisiimti nelabai nori ir tvarkys tik mažus gedimus turinčius automobilius. Taip yra todėl, nes servisas neseniai atsidaręs ir pakolkas neturi dar visos reikiamos įrangos bei pakankamai darbuotojų. Autoserviso savininkas džiaugiasi, jog savivaldybė jo autoservisui skyrė paramą, už kurią buvo nupirktas tralas, automobiliams eksploatuoti bei už likusius pinigus bus perkama dar įvairios įrangos. Vaikinas tikisi iš pradžių parsivaryti daužtus ar sugedusius automobilius iš kitų miestų, juos suremontuoti bei parduoti ir taip plėtoti verslą. Didžiausios sėkmės servisui !

 

D3uKMt6.jpg

 

SĖJIMO PABAIGA

 

Vakar po pietų, važiavome pro vieną kaimelį bei visai spontaniškai nusprendėme užsukti pas stambų ūkininką bei pabendrauti apie ūkį, žemdirbyste, gyvulininkyste ir kitas ūkininkams aktualias temas. Mus šiltai pasitiko ūkininkas Robertas, labiausiai užsiimantis žemdirbystė, tačiau jo ūkyje galime išvysti ir keletą raguočių. Su Robertu linksmai pakalbėjome apie ūkininkavimą bei ūkio darbus. Jaunas ūkininkas sakė, jog pas jį dirba apie 15 žmonių, vieni dirba su technika ( traktoriais, kombainais ir pnš. ), kiti - prie galvijų. Robertas džiaugėsi, jog vakar pabaigė visus sėjimo darbus ir žiūrės rugpjūtį koks bus derlius. Iš viso jaunuolis kasmet pasėja apie 500 hektarų žemės, o iš viso turi apie 750 hektarų. Likusieji 250 hektarų yra pievos, kuriose gano galvijus bei pjauna žolę, vynioja į šienainius bei pardavinėja. Ūkininkas nėra iš tų, kurie skundžiasi dėl mažų išmokų ar pnš. Robertas yra patenkintas gaunamu pelnu bei sako, kad jam pilnai užtenka tokio uždarbio, kokį jis gauna. Linkime ūkininkui gero javų derliaus.

 

REKLAMA

 

CpTbu2Q.jpg

 

Kavinė "Labirintas" ieško naujo padavėjo(-os)!

 

MwcvSem.jpg

 


COK O POPS - dideliam ir mažam, dribsniai kiekvienam!

 

SKELBIMAI

 

Perki? Parduodi? Keiti? Ar šiaip kažką siūlai? Dėl skelbimų kreipkitės forume a.ž., arba žaidime /sms Derek Luke

(Skelbimai nieko nekainuoja)

 

ORAI

 

 

Sekmadienis

 

Dieną - +8, vietomis apsiniaukę, nedidelis lietus.

Naktį - -2.

 

Pirmadienis

 

Dieną - +9, vietomis debesuota.

Naktį - +2.

 

Antradienis

 

Dieną - +12, saulėta.

Naktį - +1.

 

RĖMĖJAI

JEFFCARTER 350.000 EUR

JOAQUINCOSTELLOZ 250.000 EUR

SAN FIERRO CENTRAL BUSINESS CLUB 100.000 EUR

MAŽEIKIŲPRINCAS 100.000 EUR

DRAGONFIESTA 90.000 EUR

JACOBGRIFFIN 70.000 EUR

DOWISKISS 50.000 EUR

HSUIMEIJIALI 10.000 EUR

 

Gero skaitymo ;]

Gal ir nepatiks, bet taip jau gaunasi, kad įdomesniems straipsniams reikia žmonių, o ne visi pasirašo ir sutinka pagelbėt ;d

Redaguota Derek_Luke
Dragon naujas remejas

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Prieš 4 min. , Jeff_Carter parašė:

PUIKIAI.

paaukojau 300k, o ne 350k 🙂

Ačiū, iš pradžių 250k man atrodo ir poto du po 50k 😅

Prieš 4 min. , James_Thompson parašė:

Reikėjo susisiekt bučiau padėjęs kažką 😄  bet anw zjbs:DD

 

Turiu minčių su fūristais jau😅 ačiū

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Prieš 4 val. , Jacob_Griffin parašė:

Eilinį kartą malonu skaityti 🙂

 

Prieš 3 val. , Whips_World parašė:

Grazu ziureti 🙂

 

Prieš 3 val. , Kenchiro_Nakamura parašė:

Maloniai susiskaitė tikrai. Maladiec

Ačiū visiems!

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Prisijungti prie temos

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta..   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo sėkmingai atkurtas..   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


Dizaino sprendimas
Ryan Visos teisės priklauso
SFGYVENIMAS.LT

×
×
  • Create New...